برش لیزر فلزات به نوعی فناوری گفته می‌شود که در آن از اشعه لیزر استفاده می‌کنند تا طرح‌های مختلف را روی انواع فلزات اجرا کنند.

دستگاه‌های برش لیزر فلزات با متمرکز کردن اشعه‌های موجود روی یک نقطه و با استفاده از نیروی خیلی زیاد می‌توانند تمام اجسام سخت فلزی را برش بدهند.

برش لیزر فلزات در صنایع مختلف کاربرد دارد و تولیدکنندگان برای تولید محصولات بسیار زیادی از برش لیزر فلزات استفاده می‌کنند به‌گونه ای که استفاده از این روش خیلی زیاد شده است و طرفداران زیادی دارد؛ زیرا کارها خیلی حرفه‌ای و زود انجام می‌شوند.

برش لیزر فلزات به دو نوع سنتی و مدرن تقسیم می‌شود که در هرکدام از موارد، کاربرد متفاوتی دارند و برای فلزات مختلف استفاده می‌شوند.

برش لیزر فلزات1 - برش لیزر ایران

دستگاه برش لیزر فلزات چیست ؟

دستگاه برش  لیزر فلزات یکی از دستگاه‌های بسیار پیشرفته و کاربردی است که برای برش انواع فلزات استفاده می‌شود. اشعه لیزر انواع فلزات را بدون هیچ خط و خشی برش می‌دهد و این دستگاه دقت بسیار زیادی دارد.

برش لیزر فلزات با استفاده از یک کامپیوتر کنترل می‌شود و هر طرحی را که مدنظر داشته باشید، می‌توانید روی هر نوع فلزی که بخواهید حک کنید.

دستگاه برش لیزر فلزات به این صورت است که شما طرحی را به دستگاه می‌دهید و دستگاه با استفاده از اشعه لیزر روی فلز متمرکز می‌شود و شروع به برش و حکاکی می‌کند که خیلی زود به نتیجه‌ی دلخواه خواهید رسید.

روش برش لیزر فلزات نسبت به روش‌های دیگر دارای مزیت‌های منحصربه‌فردی است که به آن‌ها می‌پردازیم:

  1. بعد از انجام برش لیزر بروی فلزات شما شاهد هیچگونه خط و خشی و یا چین و چروک یا حتی سوختگی روی سطح فلز نخواهید بود و کار کاملاً تمیز را تحویل می‌گیرید.
  2. استفاده از این روش دارای سرعت بالایی نسبت به روش‌های قدیمی است.
  3. دستگاه برش لیزر فلزات با فلز مورد نظر هیچگونه تماسی برقرار نمی‌کند.
  4. با لیزر فلزات که با استفاده از یک دستگاه کامپیوتری انجام می‌شود، کار شما خیلی آسان‌تر می‌شود؛ زیرا می‌توانید از نرم‌افزارهای موجود در زمینه‌ی طراحی همچون اتوکد برای طراحی استفاده کنید و هر طرحی را که بخواهید روی هر فلزی حک کنید.
  5. در دنیای مدرن امروزی همه‌ی صنایع رو به رشد در حال توسعه‌ی فعالیت‌های خود هستند. به همین منظور برای توسعه‌ی فعالیت‌های خود و پیشرفت روزافزون در زمینه‌ی تولید صنایع فلزی از این روش استفاده می‌شود.
  6. دقت و تمرکز دستگاه لیزر برش فلزات بسیار زیاد است. پس اگر طرح‌های ظریف یا خیلی پیچیده را در نظر دارید، با استفاده از این روش خیلی راحت و سریع به نتیجه خواهید رسید.

مجموعه برش لیزر ایران از سال 89 تا کنون با بیش از یک دهه تجربه در استان البرز شهرستان کرج در کنار شما همراهان گرامی و ارجمند بوده است، این مجموعه همواره با ارائه خدمات نوین و پیشرفته در کنار پرسنل و نیروی کارحرفه ای ، به صورت سه شیفت و با کار شبانه روزی جهت کسب رضایت و ارائه خدمات به موقع، برای مشتریان خود تلاش میکند.

شما همراهان گرامی میتوانید جهت دریافت خدمات برش لیزر و همچنین آگاهی از سایر خدمات مجموعه برش لیزر ایران با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .

همواره از همراهی شما عزیزان سپاسگزاریم

مجتمع خدمات برش لیزر ایران