امروزه برای این‌که بتوان طراحی و برنامه نویسی مناسب و استانداردی بر روی ورق فلز یا غیر فلز انجام داد، باید از نرم افزارهای طراحی استفاده کرد. به عنوان مثال، اتوکد و… که هر کدام در حوزه نقشه‌کشی محبوبیت و کارایی خاصی را برخوردار هستند. اگر می‌خواهید که طراحی شما بی‌نقص و جذاب انجام شود باید قبل از نقشه‌کشی، طراحی نوع متریال را در نظر بگیرید. این‌گونه به شیوه بهتری می‌توانید طراحی خود را انجام دهید.

در دستگاه برش لیزری عملیاتی مانند حکاکی کردن، برش دادن برای طراحی مناسب و… امکان‌پذیر است و این قابلیت را دارد که در یک ورق هم فرآیند حکاکی و هم برش لیزر را انجام دهد. پس اگر در یک نقشه طراحی بر روی ورق بخواهید عمل برش دادن و حکاکی را انجام دهید می‌توانید در دستگاه برش لیزری ثبت کنید که این عملیات را به صورت همزمان انجام دهد.

برای نقشه‌کشی ، طراحی و برنامه نویسی در برش لیزری باید توجه داشته باشید که ضخامت متریال شما در هنگام برشکاری بسیار مهم است. دستگاه برش لیزری در کسب‌وکارهای متنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرد و طراحی اصولی نقشه آن برای برش‌کاری حائز اهمیت است؛ زیرا با طراحی مناسب نقشه مدنظر، خروجی کار شما بی‌نقص و زیبا خواهد بود.

طراحی 2 - برش لیزر ایران

در بخش مهندسی معکوس تمامی قطعات فلزی مورد بررسی قرار می‌گیرند و با کنترل کردن انواع این قطعات و فلزات می‌توانند استاندارد بودن آن را تعیین کنند. همچنین با نظارت بر روی ابعاد متفاوت ورق‌ها با استفاده از ابزارهای دقیق می‌توان فرآیند برش‌کاری را بهتر انجام داد. در مهندسی معکوس انواع نقشه‌های طراحی را در جهت ساخت می‌توان راه‌اندازی کرد.

با خدمات مناسبی که بخش مهندسی معکوس در حوزه برش لیزری ارائه می‌دهند، موجب کیفیت کار بالاتر و مرغوبیت خروجی برش کاری خواهند شد. مهندسی معکوس در حوزه برش لیزری بسیار کارآمد و مفید است؛ زیرا باعث می‌شود که زمان و سرعت‌ شما در حین برش کاری بیشتر شود و تولیدات گسترده‌ای را انجام دهید. یکی از مهم‌ترین نوع پیشرفت در کار، سرعت تولیدات است. به عنوان مثال؛ هر چقدر تولیدات بیشتری را داشته باشید می‌توانید خدمات بیشتری را ارائه دهید و برای کسب‌وکار شما سودآورتر باشد.

یکی از مهم‌ترین مزایای مهندسی معکوس این است که به صورت کاملاً استانداردی انواع ورق فلز یا غیر فلز را به صورت مرتبی بر روی هم قرار می‌دهد تا در حین برش کاری ورق‌ها اسراف نشوند و تولید ضایعات برشکاری به حداقل برسد و همین امر در کم کردن هزینه‌های هنگفت بسیار مؤثر است. در مهندسی معکوس دقت بسیار بالایی بر روی قطعات و فرآیند برش کاری خواهد بود تا در نتیجه کیفیت تولیدات افزایش یابد.

تیم طراحی و برنامه نویسی

نقشه‌کشی طراحی و مهندسی معکوس

فعالیت نقشه‌کشی طراحی و مهندسی معکوس هر دو در کنار هم می‌توانند به استاندارد بودن و کیفیت کار شما کمک کنند یا به نحوی، هر دو مکمل همدیگر هستند و با فعالیت هر دو در برش‌کاری می‌توانند بسیار تأثیرگذار و مهم واقع شوند. با طراحی یک نقشه مناسب و اصولی که نظارت مهندسی معکوس در حین کار هم انجام شود، خروجی برش کاری به بهترین شکل خواهد بود.

مهندسین با طراحی نقشه مدنظر شما بر روی ورق فلز یا غیر فلز می‌توانند اشکال دو بعدی یا سه بعدی را هم برش دهند و در بخش مهندسی معکوس با نظارت و بررسی ورق متریال و ابعاد متنوع ورق‌ها تعیین خواهد کرد که فرآیند برش‌کاری چگونه انجام شود تا مرغوبیت بیشتری را شاهد باشید. همچنین از دیگر فعالیت‌های بخش مهندسی معکوس می‌توان به تهیه کردن انواع نقشه برش‌کاری برطبق نمونه ارائه شده اشاره کرد.

هماهنگ بودن کار طراحی و برنامه نویسی و مهندسی معکوس با همدیگر می‌تواند در برش کاری بسیار مهم و مقرون به صرفه باشد؛ زیرا هزینه‌های شما بسیار کاهش پیدا خواهد کرد و ظرافت کار هم بیشتر خواهد بود.

مجموعه برش لیزر ایران از سال 89 تا کنون با بیش از یک دهه تجربه در استان البرز شهرستان کرج در کنار شما همراهان گرامی و ارجمند بوده است، این مجموعه همواره با ارائه خدمات نوین و پیشرفته در کنار پرسنل و نیروی کارحرفه ای ، به صورت سه شیفت و با کار شبانه روزی جهت کسب رضایت و ارائه خدمات به موقع، برای مشتریان خود تلاش میکند.

شما همراهان گرامی میتوانید جهت دریافت خدمات طراحی و برنامه نویسی و همچنین آگاهی از سایر خدمات مجموعه برش لیزر ایران با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .

همواره از همراهی شما عزیزان سپاسگزاریم

مجتمع خدمات برش لیزر ایران