در این محتوا ما قصد داریم تا پانچ cnc را به شما معرفی کنیم و اطلاعات شما را در این زمینه افزایش دهیم. مطالعه کردن این مقاله می‌تواند به شما کمک زیادی کند، پس مطالعه کردن این مقاله را از دست ندهید و با ما تا انتها همراه باشید. پانچ cnc یکی از روش‌های محبوب برش‌کاری فلزات است و در طی سال‌های گذشته، صنعتگرها علاقه خود را نسبت به استفاده از پانچ cnc نشان داده‌اند.
دستگاه محبوب پانچ cnc ساختار و فرم بسیار مستحکمی دارد. این دستگاه دربرابر بار و جریان بسیار مقاوم است. سمبه و ماتریس‌های موجود در دستگاه پانچ cnc، قابلیت چرخش در 360 درجه دارند. همچنین دستگاه پانچ cnc دقت فوق‌العاده بالایی دارد که نظر هر مخاطبی را به خود جلب می‌کند. دستگاه پانچ از به جوش آمدن روغن جلوگیری می‌کند و همچنین این دستگاه مجهز به یک سیستم صرفه‌جویی در انرژی است.

برش پانچ cnc

به دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی، دستگاه‌های صنعتی زیادی مانند دستگاه برش پانچ cnc ساخته شده‌اند. این دستگاه دارای ابزارهای مختلفی است و همچنین این دستگاه به صورتی طراحی شده است که یک ورق فلزی را در جهت محورهای xوy حرکت می‌دهد. به صورت کلی، به سوراخ‌کردن و ایجاد حفره یا برجستگی در انواع ورق‌های فلزی، کاغذی و چوبی، پانچ می‌گویند. پانچ معمولاً با دستگاه پانچ cnc انجام می‌شود؛ چون نحوه استفاده از این دستگاه بسیار راحت است.
به‌طور کلی پانچ بعد از عبور از قطعه و سوراخ کردن آن، یک حفره جدید در ورق به‌وجود می‌آورد. سوراخ‌هایی که در ورق پانچ ایجاد می‌شود، ممکن است دایره‌ای یا مستطیلی باشند؛ ولی گاهی نیاز به حفره‌هایی با اشکال پیچیده‌تر هم است که برای ساخت این اشکال، ورق را با محاسبات دقیق موقعیت آن، چند بار از زیر دستگاه عبور می‌دهند و یا از پانچ‌های مختلف استفاده می‌کنند.
حال نحوه کارکرد برش پانچ cnc را برایتان توضیح می‌دهیم. برای برش ورق با پانچ cnc، ابتدا طرح برش را توسط نرم‌افزارهایی طراحی می‌کنند و در مرحله بعد، آن را به دستگاه انتقال می‌دهند. دستگاه ورقه‌های فلزی را در جهت xوy به صورت دقیق حرکت می‌دهد تا نقطه‌ای مناسب برای پانچ یا سوراخ در نظر بگیرد. در ادامه، دستگاه پانچ cnc به ورق فلزی فشار وارد کرده و آن را سوراخ می‌کند.

خدمات پانچ ورق

در این بخش می‌خواهیم درباره خدمات پانچ ورق به شما اطلاعات مختصری را ارائه کنیم. پانچ ورق یکی از خدماتی است که امروزه در صنعت بسیار پر تقاضا است. یکی از روش‌های جدید و نوین برش و فرم دهی انواع ورق‌های فلزی و غیرفلزی، استفاده از دستگاه پانچ cnc است. این دستگاه ویژگی‌های منحصربه‌فرد زیادی دارد. از دستگاه cnc برای ساخت و نصب قطعات پیچیده فلزی استفاده می‌شود. خدمات پانچ ورق یکی از بخش‌های جدایی ناپذیر صنعت برش‌کاری است.
سرعت تغییر ابزار این دستگاه بسیار بالا است و باعث افزایش دقت و طول عمر سمبه و ماتریس می‌شود. سیستم موقعیت‌یابی اتوماتیک، کیفیت بالای فرآیند برش‌کاری را تضمین می‌کند و همچنین به وسیله کاهش اصطحکاک بین سمبه، ماتریس و ورق، باعث محافظت از سمبه و ماتریس می‌شود.

مجموعه برش لیزر ایران از سال 89 تا کنون با بیش از یک دهه تجربه در استان البرز شهرستان کرج در کنار شما همراهان گرامی و ارجمند بوده است، این مجموعه همواره با ارائه خدمات نوین و پیشرفته در کنار پرسنل و نیروی کارحرفه ای ، به صورت سه شیفت و با کار شبانه روزی جهت کسب رضایت و ارائه خدمات به موقع، برای مشتریان خود تلاش میکند.

شما همراهان گرامی میتوانید جهت دریافت خدمات برش لیزر فلزات و همچنین آگاهی از سایر خدمات مجموعه برش لیزر ایران با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید .

همواره از همراهی شما عزیزان سپاسگزاریم

مجتمع خدمات برش لیزر ایران